موشن گرافیک

سفارش خدمات به صورت

لوگو موشن

فلت موشن

اینفو متحرک

اینترو اپلیکیشن

طراحی حرکت شخصیت های دو بعدی فلت

خدمات چند رسانه ای چیست ؟

فرآیند خلق ایده با توجه به نیاز کارفرما و سپس داستان پردازی و طراحی سناریو و میزانسن و در ادامه طراحی کانسپت آرت و شخصیت ها و محیط گرافیکی دوبعدی و سه بهدی مورد نیاز و خلق انیمیشن دوبعدی یا سه بعدی به جهت روایت داستان مورد نظر ، تماما مراحلی اساسی در ارائه تصویر متحرک خوش منظر از دیدگاه بیننده است که ترکیب مفید از چند رسانه زیبا را شامل می شود . گروه فونکس با بیش از 8 سال فعالیت مستمر در تولید موشن گرافیک و اکسپلینر و لوگوموشن آمادگی کامل خود به جهت همکاری با تمامی شرکت ها و موسسات تبلیغاتی و خدماتی و آموزشی در تولید چند رسانه ای خلاقانه موشن گرافیک را اعلام می دارد.

چرا خدمات چند رسانه ای مهمه ؟

کاربردهای موشن گرافیک و گرافیک خوش رنگ و لعاب با داستان جذاب و بکر بهترین ایده در ارائه و انتفال مفاهیم و اهداف تمامی افراد و اشخاص می تواند باشد و از این رو می توان گفت استفاده از موشن گرافیک یکی از بهترین و بهینه ترین روش ها در تبلیغات و آموزش می باشد .

نمونه کار ها

نکات کلیدی در طراحی گرافیک

در یک طراحی گرافیکی عوامل مهمی چون ایده‌پردازی، خلاقیت و جذابیت، نقش مهمی ایفا می‌کنند. بخش ایده یعنی پیدا کردن فکری که بتواند محتوا را به خلاصه‌ترین شکل بیان کند. درست مانند اینکه یک کتاب یا فیلم در یک جمله تعریف شود، به شکلی که نتواند خلاصه‌تر از آن باشد ولی تا حد امکان تمام داستان را هم بیان کند. هرچه ایده با محتوا، پیام و هدف مرتبط باشد، احتمال خاص بودن ایده زیادتر می‌شود. ایده علاوه بر داشتن محتوای خاص باید درک مخاطب را نیز در نظر بگیرد. خلاقیت نیز به این معناست که چیزی بوجود آید که پیش از آن وجود نداشته است. در یک کار گرافیگ دیزاینی، عمل خلاقانه می‌تواند در ارائه ایده، انتخاب سمبل‌ها، تصاویر و اشکال به کار رود و راه حل‌هایی که تا به حال انجام نشده و ناب‌اند ارائه شود.

تگ های پر کاربرد

تگ مثل هشتگ ساختاری پیوند گونه به مطالب و صفحات پربازدید دارد

Tags

درباره ما

ما یک تیم خلاق و مجرب در توابد محتوای گرافیکی دوبعدی ، سه بعدی و موشن گافیک هستیم.

کپی‌رایت 2021 © تمامی حقوق این سایت برای فونکس محفوظ می باشد.نیرو گرفته از شرکت فناوری اطلاعات افق ناب